Home

prestigioasa Ruinat Delicios ioana ruse tenis Coridor La pachet îngheţat

Ioana Diana Pietroiu | Tennis Forum

Gabriela Ruse, învinsă în calificări la Doha - spotmedia.ro

Elena Gabriela Ruse și Jaqueline Cristian, în optimile turneului ITF de la  Sofia, la simplu
Elena Gabriela Ruse și Jaqueline Cristian, în optimile turneului ITF de la Sofia, la simplu

Pe urmele Simonei Halep - Alexia Ioana Tatu și Andreea Diana Soare, în  finala junioarelor U14 de la Wimbledon - HotNews.ro
Pe urmele Simonei Halep - Alexia Ioana Tatu și Andreea Diana Soare, în finala junioarelor U14 de la Wimbledon - HotNews.ro

Video | Gabriela Ruse - Xiyu Wang 1-6, 7-6(8), 6(6)-7. Românca a cedat la  capătul unui meci maraton
Video | Gabriela Ruse - Xiyu Wang 1-6, 7-6(8), 6(6)-7. Românca a cedat la capătul unui meci maraton

Gabriela Ruse e în finala turneului WTA de la Hamburg, după o victorie  splendidă cu Dayana Yastremska! Salt spectaculos în clasamentul WTA
Gabriela Ruse e în finala turneului WTA de la Hamburg, după o victorie splendidă cu Dayana Yastremska! Salt spectaculos în clasamentul WTA

Tenis (f): Ioana Loredana Roşca, dublă câştigătoare a unui turneu în Spania  - GAZETA de SUD
Tenis (f): Ioana Loredana Roşca, dublă câştigătoare a unui turneu în Spania - GAZETA de SUD

Simona Halep - Gabriela Ruse. Cum au prefațat cele două duelul de la  Transylvania Open
Simona Halep - Gabriela Ruse. Cum au prefațat cele două duelul de la Transylvania Open

WTA - From qualifying to the 🏆 🇷🇴 Elena-Gabriela Ruse... | Facebook

Elena-Gabriela Ruse, în optimile turneului de la Grenoble

Elena Ruse FP (@gabiruse_fp) / Twitter

Elena Gabriela Ruse - Citeste toate articolele despre Elena Gabriela Ruse

WTA Palermo 2020: Gabriela Ruse şi Laura-Ioana Paar au promovat în runda a  doua a calificărilor | TENISite
WTA Palermo 2020: Gabriela Ruse şi Laura-Ioana Paar au promovat în runda a doua a calificărilor | TENISite

Culmea antrenoratului în tenis. Gabriela Ruse a avut nu unul, ci doi  antrenori, dar Simona Halep le-a anihilat tactica de una singură!  Statistica surprinzătoare a partidei de la Dubai
Culmea antrenoratului în tenis. Gabriela Ruse a avut nu unul, ci doi antrenori, dar Simona Halep le-a anihilat tactica de una singură! Statistica surprinzătoare a partidei de la Dubai

Victorie dramatică pentru Simona Halep şi Gabriela Ruse, la Indian Wells.  Au salvat 3 mingi de set - Antena Sport
Victorie dramatică pentru Simona Halep şi Gabriela Ruse, la Indian Wells. Au salvat 3 mingi de set - Antena Sport

Alexia Ioana Tatu câştigă în premieră finala U14 100% românească de la  Wimbledon
Alexia Ioana Tatu câştigă în premieră finala U14 100% românească de la Wimbledon

WTA Palermo 2020: Gabriela Ruse şi Laura-Ioana Paar, pe tabloul  calificărilor. Adversarele din prima rundă | TENISite
WTA Palermo 2020: Gabriela Ruse şi Laura-Ioana Paar, pe tabloul calificărilor. Adversarele din prima rundă | TENISite

Gabriela Ruse avansează la Miami - spotmedia.ro

Gabriela Ruse, out pentru meciul România - Polonia din Billie Jean King  Cup: „Am aflat că am o inflamație la inimă”
Gabriela Ruse, out pentru meciul România - Polonia din Billie Jean King Cup: „Am aflat că am o inflamație la inimă”

Gabriela Ruse obține o primă victorie importantă la Sydney - spotmedia.ro

WTA Luxemburg: Monica Niculescu și Gabriel Ruse, în turul doi al  calificărilor; Laura Ioana Paar, eliminată - HotNews.ro
WTA Luxemburg: Monica Niculescu și Gabriel Ruse, în turul doi al calificărilor; Laura Ioana Paar, eliminată - HotNews.ro

Gabriela Ruse

Gabriela Ruse, admonestată de adversară după un moment controversat! Ce i  s-a reproșat româncei la finalul sfertului câștigat la Hamburg | VIDEO
Gabriela Ruse, admonestată de adversară după un moment controversat! Ce i s-a reproșat româncei la finalul sfertului câștigat la Hamburg | VIDEO

Articole despre Ioana Bogdan | OpenTenis

Elena Gabriela Ruse va juca sâmbătă în turul decisiv al calificărilor -  Australian Open | Epoch Times România
Elena Gabriela Ruse va juca sâmbătă în turul decisiv al calificărilor - Australian Open | Epoch Times România